Hastaneye kaldırıldığını duyurdu! Yeşilçam’ın yıldızı Filiz Akın’ın sağlık durumu

Yeşilçam efsanelerinden Filiz Akın, geçtiğimiz haziran ayında “O kadar ilaç ve tedaviye rağmen iyi değilim” demişti. Daha önce iki kez kanser tedavisi gören 80 yaşındaki oyuncunun sağlık durumu hayranlarını endişelendirmişti.

Filiz Akın, geçtiğimiz eylül’de ise “Bir türlü iyileşemedim” diyerek, MR çektireceğini duyurmuştu. Tetkik sonuçlarını öğrenen usta sanatçı, sosyal medya hesabından gülümseyerek el salladığı bir videosunu paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, “MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara beş gün daha devam. Sizlere de dilek ve dualarınız için teşekkür ederken, böyle iyi haberler alacağınız bir gün diliyorum” demişti.

“HASTANEDE YATMAK ZORUNDA KALDIM”

Yeşilçam’ın efsanevi ismi Filiz Akın, son olarak geçen hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Usta oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderide şu ifadeleri kullandı:

10 Kasım’da şiddetli öksürük, ateş yükselmesi, koronavirüs benzeri şikâyetlerle hastanede o gece yatmak zorunda kaldım. Ertesi gün tedaviye harfiyen evde devam etme şartıyla çıktık. İnşallah yapılacak kontrollerde ‘İyileşme yolundasınız’ derler.

Ünlü isim, ardından paylaşımına bir ekleme daha yaparak; “Öyle de oldu. Biraz daha ilaç alacağım ama daha iyiye gidiyor. Hiç endişe edecek bir durum yok. Tüm iyilik dilekleriniz ve ilginize çok teşekkür ederim, bana moral oldunuz” diye yazdı.

DAHA ÖNCE ÇOK SAYIDA AMELİYAT GEÇİRMEK ZORUDA KALDI

Filiz Akın, yıllar önce sol kulağının üst tarafındaki kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle çok sayıda ameliyat olmuştu. Akın, 2002’de de burun ve ağız arkası kanserine yakalanmış, hastalığını yenmeyi başarmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir