Doğu batı demeden ülkenin birçok şehrinde yeşillik alanlarda hatta yol kenarlarında dahi yetişen kenger otunun faydalarını birçok kişi bilmiyor. Küçükbaş sürülerin zevkle tükettiği kenger bitkisi genelde kasaba köy yerlerinde yaşayan insanlar tarafından da biliniyor ve sadece tadı için dahi tüketiliyor. Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz kenger otunun bir de sakızı bulunuyor.
Related Posts
Hayranın isteği gündem oldu: ‘Ezanları Selahattin Paşalı okusun’
Oyuncu Selahattin Paşalı‘nın ezan okuması için Diyanet’e yazı yazan hayranı sosyal medyada gündem oldu.
Beklenmedik gelişme yaşandı: Gönül Dağı’nın eski oyuncusu geri dönüyor… Bakın kim geldi!
Başrollerinde Berk Atan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar ve Cihat Süvarioğlu’nun yer aldığı Gönül Dağı, dizisi 4. sezonuyla yayınlanmaya başladı. Daha önce diziye veda eden Burak Haktanır ise ekibe yeniden dahil oldu. Gazeteci …
Survivor’da büyük kavga: Sercan Yıldırım ayıramadı…
Survivor 37. bölüm fragmanında yaşanan büyük kavga, sosyal medyada geniş yankı buldu. Özellikle Pınar, Sema ve Seda arasında yaşanan kavgada, kavgayı ayıran ismin Nagihan olması dikkat çekti. Ancak bu kavgayı gölgede bırakan bir diğer olay ise Sercan …